Düşler Akademisi Bağış Servisi

Yükleniyor

Düşler Akademisi Bağış Servisi

DESTEK yazıp 5595’e kısa mesaj yollayarak siz de Düşler Akademisi Kaş Merkezi’nin yapımı için 5TL destekte bulunabilir, engelli gençlerin hayatında küçük mucizeler yaratabilirsiniz.

5595 Düşler Akademisi Bağış Servisini tüm Vodafone faturalı ve faturasız hat aboneleri kullanabilir.

5595 Düşler Akademisi Bağış Servisi üzerinden yalnızca Vodafone aboneleri Düşler Akademisi’ne bağışta bulunabilir.

Tüm Vodafone aboneleri 5595’e boş kısa mesaj atarak veya DESTEK yazıp 5595’e yollayarak Düşler Akademisi’nin Kaş’taki yeni merkezine destek olmak için bağışta bulunabilirler. 5595’e atılan her bir kısa mesaj ile Düşler Akademisi’ne 5TL tutarında bağış yapılmaktadır. Vodafone faturalı hat abonelerinin yapmış oldukları bağışa ait tutar bilgisi söz konusu aya ait faturalarında yer alacaktır. Vodafone faturasız hat abonelerinin yapmış oldukları bağışa ait tutar ise bakiyelerinden düşülecek olup, online sorgulamalarda görüntülenebilecektir.

Bağış yapmak amacıyla kısa mesaj gönderen aboneler, bağış alan sivil toplum kuruluşları ve teknik çözüm ortaklarının yapılan bağış bilgilerine vakıf olacağını, dolayısıyla bağış yapmaları halinde isim ve gsm no gibi işin yürütülmesi için gerekli bazı kişisel bilgilerinin paylaşılabileceğini kabul etmiş olurlar. Vodafone yalnızca yetkili kişi ve kurumlara kolay bağış yapılabilmesi olanağı sağlamaktadır. Düşler Akademisi ile ilgili detaylı bilgi edinmek için: http://www.duslerakademisi.org

Sıkça Sorulan Sorular için tıklayın.

Şifrenizi almak için S yazıp 7000'e ücretsiz SMS gönderin.