Vodafone Garanti Bankası ve Vodafone İş Ortağım'dan 3 Ay Bedava Kampanyası

Yükleniyor

Garanti Bankası 3 Ay Bedava Kampanyası

Bu kampanya sona ermiştir.

Garanti Bankası ve Vodafone İş Ortağım'dan 3 Ay Bedava Kampanyası

Garanti Easy kredi kartı alanlar ilk 3 ay Vodafone'da bedava konuşuyor

Easy sahipleri 12 ay taahhütle Vodafone İş Ortağım veya Esnaf Avantaj tarifelerinden birine gelerek Easy ile otomatik ödeme talimatı veriyor, Vodafone'la ilk 3 ay boyunca ücretsiz konuşuyor.

 • Kampanyaya sadece Garanti Bankası Easy Card'ı olan, bu karttan Vodafone'daki hatları için otomatik ödeme talimatı veren ve 12 ay boyunca Vodafone'da kalma taahhüdü veren kurumsal aboneler katılabilmektedir.
 • Kurumsal bir abone maksimum 50 hattı ile bu kampanyaya katılabilir.

Kampanyaya, kampanya taahhütnamesini abonelerce ıslak imza ile imzalanması ile katılınabilir. Kampanya koşullarını yerine getiren kurumsal abonelerin, yurt içi ses, sms, faturalı tarifelerin aylık sabit ücret tutarları ilk 3 ay çıkacak faturasında indirim kaleminde gösterilecek ve indirim kaleminde gösterilen bu tutarlar hiçbir şekilde tahsil edilmeyecektir. İndirim olarak gösterilecek tutara aylık sabit ücrete dahil olan data ve yurt dışı ses, sms hizmetleri haricindeki özel servis numaralarına ve tüm katma değerli hizmet sunulan numaralara doğru yapılan aramalar ve SMS'ler, faks, data, WAP aramaları, Kıbrıs, yurt dışı ve roaming aramaları ve aboneye yansıtılan ilgili tüm vergi ve harçlar dahil değildir.

 • Abonelik sözleşmesine uygunsuz hareket eden abonelikler için kampanyaya katılım gerçekleşmeyecek , abone kampanyaya dahil edilmiş dahi olsa iade işlemi durdurulacaktır.
 • Abone sadece kampanya kapsamında geçerli olan İş Ortağım Mini Kısıtlı, İş Ortağım Mini, İş Ortağım Mini Plus, İş Ortağım Midi, İş Ortağım Maxi, İş Ortağım Super, İş Ortağım Super Plus , İş Ortağım Her Şey Dahil Eko, İş Ortağım Her Şey Dahil Ekstra, İş Ortağım Her Şey Dahil Pro ve İş Ortağım Her Şey Dahil Global, Esnaf Avantaj Mini Heryöne+, Esnaf Avantaj Mini Süper, Esnaf Avantaj Midi, Esnaf Avantaj Her Yöne Ekstra, Esnaf Avantaj Mega tarifeleri arasında geçiş yapabilir.
 • 12 aylık taahhüt verildiğinde, hattın iptal edilmesi, dondurulması, kısıtlanması, devredilmesi, faturasız hatta çevrilmesi, ve/veya numara taşınabilirliği kapsamında başka bir operatöre geçilmesi veya kampanyada izin verilen tarife değişikliklerinin dışında bir tarife değişikliği yapılması durumlarında veya Garanti Easy Card ile verdiği otomatik ödeme talimatını iptal etmesi durumunda abone taahhütünü bozmuş sayılır ve aboneye ceza yansıtılır. Bu ceza, abonenin kampanyadan çıkışına kadar aldığı indirimlerin toplamı olarak bir sonraki faturasına yansır.
 • Bir GSM numarası sadece 1 kere indirimden yararlanabilir.
 • Vodafone, taahhüt verilen tarifelerde, indirim oranının ve şartlarında, tarih ve ücretlendirmelerinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Taahhüt verilen tarifelere uygulanacak indirim, başka bir aboneye devredilemez. İndirim 12 ay boyunca uygulanır, 13. ayda standart ücretlendirme geçerlidir.
 • Verilen indirim, taahhüt verilen tarifenin tarifenin aylık toplu görüşme ücreti üzerinden uygulanır. Tarife paketlerinin aylık toplu görüşme ücreti kapsamı dışındaki kullanımlar, tarifenin kendi standart fiyatları üzerinden ücretlendirilir.
 • Bu taahhütü veren aboneler, mevcut ve planlanan taahhütlü kampanyalara, cihaz kampanyalarına katılamazlar. Taahhütlü diğer kampanyalara girmek isteyen müşterilerin bu kampanyadan çıkmaları gerekmektedir.
 • Detaylar ve taahhütname, www.vodafone.com.tr internet sitesinde paylaşılacaktır.
 • Müşteriye imzalatılacak olan taahhütnamede müşterinin onayı alınarak abone telefon numarası, kampanyaya giriş tarihi, tarife bilgisi ve aylık sabit ücreti, hakettiği indirim tutarı, TC Kimlik numrası ve Vergi numarası kampanya işleyişi gereği Garanti Bankası ile paylşılacaktır.
 • Kampanya bitiş tarihi 03.07.2013’tür.

Şifrenizi almak için S yazıp 7000'e ücretsiz SMS gönderin.