Vodafone İş Ortağım

Yükleniyor

Global referanslar

AMS
İş İhtiyacı: Yeni Zelanda'da akılı sayaç ölçümü çözümü sunan AMS'in sayaçlardan gelen verilerin toplama noktalarına daha etkili bir şekilde nakledilmesine ihtiyacı vardı.
Çözüm: Vodafone M2M diğer şebekelerin trafiğinden taviz verilmeksizin güvenilir data transmisyonu sağlamaya yönelik özel bir hizmet geliştirdi.

Bglobal
İş İhtiyacı: Bglobal ve Vodafone şirketlerin maliyetlerini ve karbon salınımlarını azaltmaya yarayan akıllı bir ölçüm çözümü geliştirdi.
Çözüm: Vodafone İngiltere'deki baz istasyonlarında bu M2M teknolojisini kullanarak enerji faturalarında yılda en az 2 milyon £ tasarruf etti.

CCV
İş İhtiyacı: Elektronik ödeme işlemlerinde Avrupa'nın önde gelen tedarikçilerinden olan CCV'nin daha güvenilir ve uygun maliyetli çözümlere ihtiyacı vardı.
Çözüm: Vodafone en doğru M2M çözümünü bulmak için CCV ile birlikte çalıştı.

Ctrack/Digicore
İş İhtiyacı: İzleme sistemleri tedarikçisi olan Cracker/Digicore için M2M hizmetleri kritik önem taşımaktadır.
Çözüm: Vodafone çok sayıda Avrupa ülkesinde M2M bağlantısı sağlamaktadır.Taxameter Centrale
İş İhtiyacı: Park yerlerinin uzaktan kontrol edilebilmesi.
Çözüm: Vodafone Taxameter Centrale'in özel talepleri için bağlantı çözümleri sunmaktadır.

Technocon
İş İhtiyacı: Technocon'un sunduğu hizmetler kapsamında güvenlik hizmetleri sunması gerekmektedir.
Çözüm: Vodafone Technocon'un filo yönetimi, araç güvenlik alarmları gibi hizmetlerine yönelik M2M çözümleri sunmaktadır.

TomTom
İş İhtiyacı: TomTom en iyi tüketici deneyimini sunmaya ve hizmetler ile cihazlar arasında sorunsuz bir entegrasyon sağlamaya ihtiyaç duymaktaydı.
Çözüm: Vodafone'un esnek çalışma kabiliyeti, merkezi müşteri hizmetleri ve geniş uluslararası kapsama alanı sayesinde TomTom değişim gerçekleştirdi.

Şifrenizi almak için S yazıp 7000'e ücretsiz SMS gönderin.