Vodafone İş Ortağım

Yükleniyor

Vodafone M2M Çözüm Ortakları

Vodafone M2M, müşterilere baştan sona çözümler sunabilmek için değer zinciri çapında stratejik ortaklıklar kurmuştur.

Vodafone’un sunduğu M2M çözümleri ile rekabetçi hale gelen M2M piyasasında büyük bir potansiyel ve büyük fırsatlar vardır. Ancak M2M piyasasında başarılı olabilmek için tek bir iyi ürün yetmez.

M2M değer zinciri son derece parçalı ve karmaşık bir yapıya sahiptir ve bir M2M çözümünün uygulanabilmesi için farklı tedarikçilerden farklı ürünlerin alınarak entegre edilmesi gerekir. Bu da M2M uygulamalarının zaman kaybettiren, maliyetli ve karışık uygulamalar olmasına yol açmakta ve M2M konusunda derin bir know-how’a sahip olunmasını gerektirmektedir.

Vodafone olarak M2M ortak programımız ile piyasadaki karmaşıklığı azaltmak, zaman kaybının önüne geçmek, etkinliği arttırmak ve bu piyasanın potansiyelini tam olarak kullanabilmek için önde gelen M2M oyuncularından oluşan gerçek bir değer ağı yaratıyoruz. Ortaklarımızla kurduğumuz bu açık işbirliği sizlere daha fazla seçenek ve yenilik sunmanın yanı sıra işinizi yaparken huzurlu olmanızı da sağlayacaktır. Özel ihtiyaçlarınızı gözeterek sunduğumuz çözümler ile işiniz için yeni fırsatlar ve gelir akışı yaratmanıza yardımcı olabiliriz.

Şifrenizi almak için S yazıp 7000'e ücretsiz SMS gönderin.