Sunucu Barındırma Nedir?

Konumlandırdığınız sunucuların enerji, soğutma, fiziki güvenlik ve veri erişimi dahil olmak üzere tüm altyapı yönetimini işletme maliyetleriniz kontrol altında tuturak Vodafone Net aracılığıyla gerçekleştirirsiniz. Vodafone Net’in eğitimli ve deneyimli teknik kadrosu aracılığıyla performans takibiniz yapılır,gerektiğinde anında müdahale ve teknik destek imkanı sağlanır, bu sayede firmanız için önem arz eden uygulamalarınızı güvence altına alırsınız.

Nasıl kullanılır?

Firmanıza ait sunucuların veri erişiminde Vodafone Net Veri Merkezi’nin sağladığı yedekli fiber altyapısı ile kullanabilirsiniz.

Özellikleri

Operasyonel Süreklilik: Firmanıza ait sunucuların veri erişiminde Vodafone Net Veri Merkezi’nin sağladığı yedekli fiber altyapısı ile kesintisizlik sağlarsınız.

Fiziki Güvenlik: Firmanıza ait sunuculara sadece sizin belirleyeceğiniz teknik personel ve Vodafone Net bina yetkilileri ulaşır, böylece sunucuların fiziki güvenliğini temin edersiniz.

Maliyet Yönetimi: Firmanıza ait sunucuları Vodafone Net Veri Merkezinde konumlandırarak enerji, altyapı ve personel giderlerinden tasarruf edersiniz.

Uzaktan Sunucu Kontrolü: Sunucularınıza nerede olursanız olun, internet üzerinden bağlanarak yönetimini gerçekleştirirsiniz.

Esnek Altyapı: Vodafone Net Veri merkezi’ne erişim için sağlanan esnek bant genişliği sayesinde ihtiyacınıza uygun olan kapasiteyi seçersiniz ve, dilediğinizde de anlık olarak kapasite artışı yaparsınız.

Kimlere uygun?

Müşteri portföyü, hedef kitle ve personeli ile dijitalleşmeyi amaçlayan tüm kurum ve kuruluşlar için idealdir.

Fiyat, ücret, kampanya:

İhtiyacınız olan tüm altyapı ve insan kaynağı Vodafone Net tarafından projelendirilerek tekliflendirilmektedir.