Avantajlı Dükkan

21 milyon kişiden oluşan Vodafone ailesi esnafına sahip çıkıyor!


Vodafonelu esnaf, işlerini büyütüp daha çok kazansın, kendi kampanyalarını 21 milyon Vodafone’luya sunabilsin diye esnafın kendi kampanyasını Vodafone Yanımda uygulamasıyla duyuruyoruz! Hemen avantajlidükkan.com’a tıklayın siz de kampanyalarınızı duyurun!

Avantajlidukkan.com nedir?
Avantajlidukkan.com, Vodafone’un esnaf abonelerine özel hazırladığı bir websitesidir. Bu web sitesi ile hiçbir ücret ödemeden Vodafone’lu esnaf, kampanyasını duyurup müşteri sayısını ve böylece kazancını arttırır. Böylece bir yandan Vodafone’lu esnaf kazanırken, kampanyalardan faydalanan Vodafone aboneleri de kendilerine özel indirimler sayesinde kazanırlar.
Esnaf olarak kampanyalarımı neden Avantajlidukkan.com ile duyurmalıyım?
  • 1. Özellikle işlerin kesat gittigi dönemlerde daha fazla müşteriye ulaşmak için,
  • 2. Hiçbir reklam ya da duyuru parası harcamadan kampanyalardan müşterilerinizi haberdar etmek için,
  • 3. Teknolojiye ayak uydurarak işlerinizi büyütmek için.
Esnaf olarak Avantajlidukkan.com’u kullanarak nasıl kampanya yaparım?
1. avantajlidükkan.com’a üye olup isim, soyisim, işyeri ünvanı gibi kişisel bilgilerinizi girerek profilinizi oluşturun,

2. Mağaza ismi, mağaza adresi ve mağaza yetkilisi gibi bilgilerinizi girerek mağazalarınızı tanımlayın,

3. Reklamını vermek istediğiniz kampanyanızı oluşturun,

4. Dükkanınıza gelen müşterilerinizden alacağınız şifre ya da QR kodunu Avantajlidukkan.com’daki "Kampanyadan Faydalandır" ekranına girerek müşterinizin Vodafone’lu olduğunu kontrol edin. Müşterinizin Vodafone’lu olması durumunda müşterinizi kampanyanızdan faydalandırın.