current title

current desc current btn
Önceki
Her Şey Yanımda’dan alışveriş yapmak çok avantajlı

Vodafone Yanımda uygulamasından Her Şey Yanımda'ya girmeyi ve herkes için geçerli fırsatlarla alışveriş yapmayı unutmayın.

<p>Vodafone'un online alışveriş platformu</p>
<p><strong>HER ŞEY YANIMDA</strong></p>
<p>&nbsp;</p>
<p><strong> &Ccedil;OK SEVERSİN TANIYINCA</strong></p>
Sonraki

Her Şey Yanımda Nedir?

Vodafone güvencesiyle alışveriş yapabileceğin e-ticaret platformumuz

Elektronikten modaya, kozmetikten kişisel bakıma 2 milyondan fazla ürün

Her gün yenilenen sana özel kampanyalarla ayrıcalıklı alışveriş deneyimi

Hızlı, kolay ve ücretsiz iade

Öne Çıkan Kampanyalar

Popüler Kategoriler

Her Şey Yanımda’ya Nasıl Ulaşırım?

  Her Şey Yanımda’dan Nasıl Alışveriş Yapabilirim?

  <p>Vodafone&rsquo;lu ol ya da olma, Her Şey Yanımda&rsquo;ya kolayca giriş yap</p><p>Sana &ouml;zel indirim ve kampanyalarla sepetini doldur</p><p>Alışverişini kredi kartınla veya Vodafone faturana yansıtarak &ouml;de</p><p>&Uuml;r&uuml;nlerin hemen kapına gelsin, Vodafone&rsquo;luysan 15 GB hediye</p>

  Vodafone’lu ol ya da olma, Her Şey Yanımda’ya kolayca giriş yap

  Sana özel indirim ve kampanyalarla sepetini doldur

  Alışverişini kredi kartınla veya Vodafone faturana yansıtarak öde

  Ürünlerin hemen kapına gelsin, Vodafone’luysan 15 GB hediye

  Back to School

  Back to School

  Back to School ile yeni bir eğitim - öğretim süreci başlıyor. Hem veliler hem de öğrenciler için heyecan verici olan yeni dönemde okul ihtiyaçları da hızla karşılanılmak isteniyor. Yeni okul kıyafetleri, okul çantası, kalemlik, kırtasiye malzemeleri temel ve ortak ihtiyaçlar olurken yeni bir tablet, akıllı saat gibi gereksinimler de gündeme geliyor. Okula dönüş hazırlıkları yaparken ihtiyaçlarınız için kolay listeler yapabilir ve uygun fiyatlarla alışverişinizi sağlayabilirsiniz. Bu amaçla Vodafone Her Şey Yanımda rehberliğinde ilerleyebilirsiniz. Peki, okula dönüş zamanı ihtiyaç listesi için nasıl bir plan yapılmalı?

  Karne Hediyesi

  Karne Hediyesi

  Öğrenciler için bir eğitim yılında en çok beklenen günler her zaman karne günleri olmuştur. Yoğun bir eğitim döneminin ardından karne alan öğrencileri karnelerindeki notlardan çok tatile girmenin ve karne hediyelerinin heyecanı sarar. Ebeveynler çocukları motive etmek için karne hediyesi ararken öğrenciler de bu hediyeleri dört gözle bekler. Her öğrenci için karne hediyesinin anlamı farklı olsa da hediye heyecanı her öğrenci için aynıdır. Peki hangi yaş gruplarına ne tür karne hediyeleri alınabilir?

  Süpermarket

  Süpermarket

  Market alışverişi yapmak, bazıları için çok keyiflidir. Adeta bir hobi ya da günlük aktivite yerine geçer. Ancak bazıları için sadece yerine getirilmesi gereken bir görevdir. Hangi grupta olursanız olun market alışverişinin verimli ve kolay olmasını isterseniz. Peki, market alışverişini kolaylaştıracak ipuçları neler? 

  Vodafone Yanımda Uygulaması ile hattınızla ilgili tüm işlemleri kolayca gerçekleştirebilirsiniz.